מאוורר תקרה לפרגולה

מאוורר תקרה לפרגולה

אם ישבתם פעם תחת הפרגולה מחוץ לבית והרגשתם שהאוויר סביבכם לא זז, ודאי עבר במחשבתכם שאתם חייבים מאוורר ועכשיו. והפתרון קיים והוא פשוט וחסכוני – מאוורר תקרה לפרגולה. מאוורר תקרה לפרגולה יכול לשנות את חווית הישיבה מחוץ לבית ולגרום לכם לנשום אוויר נקי.

אוורור בחוץ – זה אפשרי

כאשר אתם יושבים בחוץ מתחת לפרגולה, והתמזל מזלכם ומדובר ביום נעים עם משבי רוח, מדובר בחוויה מרגיעה ומרעננת. לצערנו בישראל ימים שכאלו הם נדירים ופרגולות יש בשפע. סגירת הפרגולה בקירות וחלונות לצורך התקנת מזגן הוא תהליך מורכב ויקר שמשליך את כל הייעוד של הפרגולה לפח האשפה. הצבת מאוורר נייד מחייבת שקע קרוב או כבל מאריך מסורבל והמאוורר עצמו תופס מקום על הרצפה. אבל אין מה להתייאש, מאוורר תקרה לפרגולה הוא הפתרון. התקנת מאוורר לפרגולה היא פשוטה ואצלנו ב Amperelתוכלו למצוא מאווררי תקרה לפרגולה שיעניקו רעננות גם ביום הייבש ביותר ומבלי לתפוס שטח נוסף.

כל היתרונות של מאוורר תקרה ועוד

מאווררי תקרה לפרגולה של Amperel ניחנים בכל התכונות המתקדמות של מאוורר תקרה של Amperel – מנוע חסכוני בחשמל, שקט מוחלט, מהירויות שונות לעוצמת רוח מושלמת, שלט אלחוטי מתקדם לשליטה מרחוק, מצב חורף וקיץ ועוד! בפני מאוורר חוץ ניצבים קשיים שמאווררי פנים לא חווים. מזג האוויר בישראל משתנה מלחות קיצונית ליובש, ממטחי ברד לסופות חול. מאוורר תקרה חיצוני חייב לעמוד מול תנאים אלו, לא להיפגע ולהמשיך לעבוד כבכל יום. מאווררי תקרה לפרגולה של Amperel בנויים מהחומרים האיכותיים ביותר כך שהם לא יושפעו משינויי מזג האוויר ומשולבות בהם טכנולוגיות להגנה מפני לחות ומים כך שלא משנה איפה אתם גרים ומה מידת האטימות של הפרגולה, יש לנו מאוורר לפרגולה שלכם.

מאוורר תקרה לפרגולה – הכי ישראלי

מי לא אוהב לשבת בחוץ? לעשות על האש, לארח חברים, בבוקר או בלילה, הפרגולה הפכה עבור הישראלי לחדר האירוח החדש. מאווררי תקרה הם פריט חובה עבור המארח. משב הרוח שיוצר המאוורר ימנע מעשן המנגל להתפשט אל עבר מקומות הישיבה בפרגולה, יוצר סירקולציה של האוויר – בימי קורונה חשוב ביותר וגם בימים טובים יותר, ויקרר את היושבים תחתיו כך שתוכלו לארח בחוץ גם בחום של יולי – אוגוסט. המאווררים שלנו הם בייצור כחול-לבן ותוכננו להתאים לאקלים הים תיכוני ולצרכים של הישראלי.
גם אוורור, גם תאורה וגם עיצוב והכל במכשיר אחד חסכוני, חכם ומשתלם, אי אפשר לבקש יותר.