מאווררי תקרה מעוצבים

מאווררי תקרה מעוצבים

מאווררי תקרה הם כבר לא פיל לבן בחדר. אצל רבים מותקנים מאווררי תקרה בחדר ביחד עם המזגן ולחלוטין זנחו את המאוורר הישן. אבל מאווררי תקרה הפכו עם החידושים האחרונים לכלי מיזוג האוויר היעיל והחסכוני ביותר בשוק יחד עם פן עיצובי חדשני ומקורי שלא תוכלו למצוא בשום פתרון מיזוג אחר. מאוורר תקרה מעוצב יכול להיות הדבר שאתם לא יודעים שאתם הכי צריכים.

עיצוב וחדשנות

ב Amperel תוכלו למצוא מאווררים בכל עיצוב ובכל גודל, כזה שיתאים לחדר הילדים וכזה לסלון. איתנו תוכלו לעצב את המאוורר שלכם בהתאמה אישית במראה שיתאים לצורך שלכם וישלב את הטכנולוגיות החדשניות ביותר באוורור ועיצוב – מאווררי תקרה עם שילוב גופי תאורה עם נורות לד לעוצמת אור מרבית תוך חסכון של חשמל, מאווררים עם כנפיים מתקפלות למראה יוקרתי, מספר כנפיים משתנה למתן נפח לחדר, מאווררים להתקנה על קירות ושלל חומרים וצבעים. המאוורר המתאים בדיוק לכם קיים, ובעזרת העזרה שלנו נוכל למצוא אותו יחדיו.

מאווררי תקרה מעוצבים – זה בגדר חלום

עיצוב חדשני לא מצריך לשבור קופות חיסכון. המאווררים שלנו מיוצרים בשילוב עם חומרי הגלם המתקדמים ביותר ומעוצבים על ידי מיטב המעצבים וכל זאת תוך שמירה על מחירים משתלמים לכל כיס. ביחד עם אחריות על המאוורר תוכלו להיות בטוחים שלא תצטרכו להוציא כסף מיותר על תיקונים והחלפות ואנו נדאג לכל צורך ובעיה שרק תצוץ. גם מאווררי תקרה מעוצבים בנויים בשילוב מנוע מתקדם וחסכוני לפעולה שקטה שכמעט ולא צורכת חשמל. אם גם לכם נמאס כל חודשיים לראות חשבונות מנופחים בגלל מזגנים, מאוורר תקרה מעוצב הוא בדיוק מה שאתם מחפשים.

לבית, לגינה ולמשרד

מאווררי תקרה מעוצבים יכולים להתאים לכל חלל וחדר. מנהלים רבים בוחרים היום להתקין במשרדים מאווררי תקרה מעוצבים בידיעה שמדובר בפתרון מיזוג אידאלי עבור חללים גדולים ומלאי אנשים. על מנת למזג חדר גדול על ידי מזגן יהיה צורך במזגן יקר גדול ורועש (ואף אולי מספר מזגנים) על מנת לקבל תוצאות מספקות. מאורר תקרה אחד במרכז החדר יכול ליצור משב רוח שיגיע לכל פינה ולהכניס אווירה ייחודית ועיצובית במשרד שעד עתה היה אפרורי. מאווררי התקרה של Amperel בנויים לכל עבודה – לשימוש היום יומי בחדרי השינה והמשחק, לחדרי עבודה ומשרדים שזקוקים למאוורר תקרה חזק שיפעל לאורך כל שעות היום ולגם לגינה ולפרגולה בהן פגעי מזג האוויר עלולים להשפיע ולהזיק. Amperel מבטיחים מאווררים חזקים, עמידים ומעוצבים שיחזיקו מעמד לאורך שנים.