מאוורר תעשייתי

מאוורר תעשייתי

בתעשיות רבות בישראל, תקופת הקיץ היא תקופה לא פשוטה לעובדים. מפעלים פתוחים, האנגרים תעשייתיים ומחסנים גדולים חצי פתוחים קשה מאוד לקרר מבחינה טכנית באמצעות מיזוג אוויר וגם מבחינה כלכלית ההוצאה על חשמל היא גדולה מאוד. הדרך הטובה ביותר לקירור ואוורור מפעלים ותעשיות בתקופת הקיץ החמה היא באמצעות מאוורר תעשייתי! אם עולה לכם בראש תמונה של מאוורר קטן וחזק, כדאי שתדעו כי המאווררים התעשייתיים כוללים סוגים שונים של מאווררים כאשר כל סוג מיועד למטרות אוורור שונות. 

המאווררים התעשייתיים מתאפיינים בכנפיים איכותיות וחזקות במיוחד העשויות אלומיניום, בשונה מרוב המאווררים הביתיים אשר הכנפיים שלהם עשויות מפלסטיק. ישנם סוגים שונים של מאווררים תעשייתיים כגון:

  • מאוורר לתעשייה המותקן בתליה.

  • מאוורר לתעשייה המוצב על הרצפה.

  • מאוורר עם מוט אנכי (מאוורר עמוד) המותאם לתעשייה.

  • מאוורר לתקרה גדול עם מוטות אלומיניום. 

מאוורר תקרה גדול למפעלים

מכשיר חשוב הפועל בצורה מושלמת לאוורור של מפעלים ומבנים תעשייתיים הוא מאוורר התקרה. מאוורר תקרה גדול מותקן בחללים גדולים, פתוחים או סגורים מהווה פתרון מושלם לאוורור איזורים בהם קשה מאוד לקרר באמצעות מזגן. את מאווררי התקרה הגדולים ניתן למצוא במחסנים פתוחים או חצי פתוחים, במרכזי קניות פתוחים ובמפעלים בעלי מבנים גדולים עם תקרות גבוהות. 

מאוורר תליה תעשייתי עוצמתי במיוחד

דרך יעילה במיוחד לאוורר חדר במפעל היא באמצעות מאוורר תליה תעשייתי. מאוורר התליה כאמור הוא אחד מהסוגים העיקריים של המאווררים התעשייתיים הוא נחשב לנוח במיוחד לרוב התעשיות מכיוון שאינו תופס מקום על הרצפה מכיוון שבתעשיות רבות כל מטר רבוע של שטח המפעל הוא חשוב. לכן, המאוורר התעשייתי המוצב בתלייה מספק פתרון מצוין לאוורור ולחיסכון בשטח בית העסק. 

מאוורר תעשייתי מחיר אונליין

בחיפוש אחר מאוורר תעשייתי מחיר הוא אחד הפרמטרים החשובים ביותר. את המחיר הטוב ביותר ואת האיכות הגבוהה ביותר למאוורר תעשייתי, תוכלו למצוא בחנות האון ליין של חברת אמפראל! חנות האון ליין של חברת אמפראל זמינה עבורכם 24 שעות ביום, 7 ימים בכל שבוע עם מגוון גדול ורחב של מאווררים איכותיים לתעשייה.

חברת אמפראל מציעה – מאוורר תעשייתי

להזמנה של מאוורר איכותי לתעשייה שיספק לכם את עבודת האוורור הטובה ביותר, כנסו עכשיו לקטלוג “מאווררים תעשייתיים” באתר חברת אמפראל ובחרו את המאוורר המתאים ביותר לבית העסק שלכם!