11029223 - מספר ספק משרד הביטחון
התקנת מאוורר תקרה בחינם - בכפוף לתקנון*
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
custom made
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
custom made

תקנון

תנאי שימוש באתר “AMPEREL”
תקנון השימוש באתר הנ”ל נכתב בלשון זכר אך האמור בו מתייחס לנשים וגברים כאחד.

קדימון
אתר “AMPEREL” (להלן “האתר”) הוא אתר המשתמש כאתר (“מאווררי תקרה מעוצבים ופתרונות אוורור וחימום”) ייצוגי עבור “שם החברה / בית העסק שלכם” והנך מוזמן לקחת בו חלק בכפוף להסכמתך לתנאי השימוש אשר יפורטו להלן.

בנוסף השימוש באתר זה על כל תכניו והשירותים המוצעים בו, הורדות של קבצים, מדיה כגון תמונות וסרטונים והתכנים השונים המוצעים לקהל המבקרים עשויים להשתנות מעת לעת או בהתאם לסוג התוכן. הנהלת האתר שומרת לעצמה הזכות לעדכן את תנאי השימוש המוצגים להלן מעת לעת וללא התראה או אזכור מיוחד בערוצי האתר השונים.

מדיניות החזרה/החלפה

באם המאוורר לא הותקן ובאריזתו המקורית (סגורה), ניתן להחזירו ולקבל החזר כספי בצירוף חשבונית, עד שבועיים מתאריך הרכישה על פי חוק.

משלוחים והחזרות

קיימות שתי אפשרויות לקבלת הזמנתך: ניתן לאסוף את הזמנתך ישירות מהחנות או במשלוח לכתובת המבוקשת: בתוספת של 50 ₪ (בחינם בקניית מאווררי תקרה מעל 499 ש”ח), תוך 10 ימי עסקים ממועד קבלת הודעה אודות אישור הזמנה שבוצעה.

זמני אספקת המוצרים

באיסוף עצמי: בתוך 7 ימי עסקים אחד ממועד ביצוע ההזמנה באתר (בשעות הפעילות) במשלוח לכתובת המבוקשת בתוך 10 ימי עסקים ממועד קבלת הודעה אודות אישור הזמנה שבוצעה. המשלוחים מבוצעים באמצעות חברת שילוח. לא יבוצעו משלוחים בימי שישי וערבי חג.

אישור הזמנה באתר

במידה והזמנתך תקינה יישלח אליך דוא”ל/הודעה ובו אישור על ההזמנה ומספר הזמנה בתוך 48 שעות מסיום ביצוע עסקת הקניה באתר.

אזורי שילוח

ניתן לבצע הזמנה באתר לכל חלקי הארץ, במקרה שבו הכתובת המבוקשת למשלוח אינה מצויה באזורי השירות של חברת השילוח, אנחנו נשלח את הזמנתכן באמצעות דואר ישראל ולפיכך במקרה זה, מועד אספקת ההזמנה בכפוף ללוחות הזמנים של חברת דואר ישראל. לא ניתן לשלוח פריטים מחוץ לשטחי ישראל. באזורים המפורטים להלן זמן האספקה הינו עד 14 ימי עסקים:
אילת, ישובי הערבה וישובים בנגב המצויים דרומית לבאר שבע, ישובי רמת הגולן ואצבע הגליל וכן כל יעד אחר אותו הגדירה החברה.

ביטול הזמנה

דמי ביטול ייגבו בסך 5% או 100 ₪, הנמוך מבין השניים, בתוספת דמי הובלה, פר ליחידת משלוח הלוך – ושוב על סך 100 ₪.

ניתן לבטל את העסקה שביצעת באתר בתוך שעה מרגע ההזמנה, בשעות הפעילות של שירות הלקוחות – ימים א’-ה’ בין השעות 09:00-17:00, בטלפון 03-7401300

החזרת/החלפת מוצר

תוכל לקבל החזר כספי או להחליף את המוצר שרכשת באתר בתוך 14 יום מהיום שהגיע לידיך, כל זאת בתנאי שהמאוורר לא הותקן/הורכב, לא נעשה בו שימוש והוא נמצא סגור באריזתו המקורית. על מנת לבצע החזרה או החלפה יש להגיע עם המוצר ואישור ההזמנה לחנות המאווררים AMPEREL ולקבל זיכוי כספי או מוצר חלופי – לבחירתך. הזיכוי הכספי יוחזר לאותו אמצעי תשלום בו השתמשת בעת ביצוע ההזמנה. לחלופין, ניתן ליצור קשר בטלפון 03-7401300.

תנאי החזרה או החלפה לפריטים שנקנו באתר

לא ניתן להחזיר מוצר שהותקן, הורכב או שנעשה בו שימוש.
על המוצרים להיות באריזתם המקורית, כאשר היא סגורה.
לא תתאפשר החלפת/החזרת פריט שאריזתו נפתחה.

ביטול עסקה

הזמנתך עלולה שלא להתבצע, לאחר סיום הקנייה, במקרה שהמוצר שבחרת אזל מן המלאי, או במידה ופרטי כרטיס האשראי שלך ו/או פרטיך המלאים לא נקלטו במערכת. בכל אחד ממקרים הנ״ל נציג מטעמנו יצור עמך קשר לביטול העסקה או לעדכון הפרטים.
“ביטול עסקה בהתאם לתקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה), התשע”א-2010 וחוק הגנת הצרכן, התשמ”א-1981”
ט.ל.ח – במידה ולצערנו התרחשה תקלה טכנית שגרמה לטעות במחירים –“מיכל מאווררי תקרה מעוצבים בע”מ ” רשאית לבטל את העסקה.

קניין רוחני

האתר כמו גם כל המידע שבו לרבות עיצוב האתר, קוד האתר, קבצי מדיה לרבות גרפיקות, סרטונים, תמונות, טקסטים, קבצים המוצעים להורדה וכל חומר אחר אשר מוצג באתר שייכים במלואם לאתר הנ”ל ומהווים קניין רוחני בלעדי של אתר “AMPEREL” ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור כתוב מראש מאתר “AMPEREL”.

בנוסף אין להפיץ, להעתיק, לשכפל, לפרסם, לחקות או לעבד פיסות קוד, גרפיקות, סרטונים, סימנים מסחריים או כל מדיה ותוכן אחר מבלי שיש ברשותכם אישור כתוב מראש.

תוכן האתר

אנו שואפים לספק לכם את המידע המוצג באתר ללא הפרעות אך יתכנו בשל שיקולים טכניים, תקלות צד ג’ או אחרים, הפרעות בזמינות האתר, ולכן איננו יכולים להתחייב כי האתר יהיה זמין לכם בכל עת ולא יינתן כל פיצוי כספי או אחר בשל הפסקת השירות / הורדת האתר.

קישורים לאתר חיצוניים אינם מהווים ערובה כי מדובר באתרים בטוחים, איכותיים או אמינים וביקור בהם נעשה על דעתכם האישית בלבד ונמצאים בתחום האחריות הבלעדי של המשתמש באתר.

התכנים המוצעים באתר הינם בבעלותם הבלעדית של “AMPEREL” ואין לעשות בהם שימוש אשר נועד את האמור בתקנון זה (ראה סעיף 3) למעט במקרים בהם צוין אחרת או במקרים בהם צוין כי זכויות היוצרים שייכים לגוף חיצוני. במקרים אלו יש לבדוק מהם תנאי השימוש בקישור המצורף ולפעול על פי המצוין באתר החיצוני לו שייכים התכנים.

ניהול משתמשים ומבקרים באתר

הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לחסום כל משתמש ובין אם על ידי חסימת כתובת של המחשב שלו או אפילו בהתאם למדינת MACID של המחשב שלו, כתובת ה-IP המוצא ללא צורך לספק תירוץ אשר מקובל על הגולש.

צוות האתר / הנהלת האתר יעשה כל שביכולתו להגן על פרטי המשתמשים הרשומים באתר / מנויים הרשומים באתר. במקרים בהם יעלה בידיו של צד שלישי להשיג גישה למידע מוסכם בזאת כי לגולשים, משתמשים וחברים באתר לה תהה כל תביעה, טענה או דרישה כלפי צוות האתר “AMPEREL”.

גילוי נאות

באתר זה עשוי לעשות שימוש בקבצי קוקיז (במיוחד עבור משתמשים רשומים ומנויים) ובממשקי סטטיסטיקה פנימיים בכדי לשמור תיעוד סטטיסטי אנונימי של גולשים וניתוח תנועת הגולש/ים, הרגלי גלישה באתר וניתוח קליקים וזמן שהייה. בכל העת ולבד מאשר גולשים המחוברים לאתר המידע הנשמר הוא אנונימי לחלוטין ואין בו את שם הגולש או כל פרט מזהה אחר.

איזור שיפוט

בעת שאתם עושים שימוש באתר ובמקרה בו התגלעה כל מחלוקת אתם מסכימים להלן כי האמור לעיל נמצא תחת סמכות השיפוט הבלעדי של החוק הישראלי תוך שימוש במערכת בתי המשפט הישראליים בלבד במחוז חיפה בלבד.

דילוג לתוכן